Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabíječka k notebooku

Zdravím,
pomalu ale jistě mi odchází nabíječka k ntb Lenovo ideapad G575 ( https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g575-d248057.htm ). Potřeboval bych akorát poradit, kterou pořídit namísto té původní? Zároveň za to nechci moc vyhodit - samotný noťas už nejspíš taky brzo doslouží, takže postačí nějaký provizorní řešení.
Předem děkuji
.
Tohle by stačilo? https://www.alza.cz/connect-it-ci-132-notebook-power-70w-d399975.htm

Víš, ona informace, že tvůj přístroj vydrží jít na baterky 4 hodiny a jiná obchodnická moudra jsou nám ku hov ... pardon, k ničemu. Místo toho zkus napsat, jaké je výstupní napětí a proud tvého zdroje (ano, je to zdroj, ne nabíječka, obvody nabíječky jsou v notebooku), který hodláš nahradit. A když už jsme u toho: z čeho soudíš, že ti ten zdroj pomalu a jistě odchází? jestli jsi ty spíše rychle a neurvale nezlomil kabel u konektoru...

Potřebuješ zdroj 20V, 2A. Vyšší proud nevadí (ostatně ani o trochu nižší), případné napětí 19V (mívají to zdroje k notebookům) by též mělo být v rámci tolerance.
Tebou zvolený zdroj by tedy z hlediska el. parametrů vyhovoval, nelíbí se mi však jeho "univerzálnost". To máš jako se švýcarským nožem: má všechno, od nože přes šroubovák a pilku ke kleštím. Ale šroubovat bych s tím nechtěl a chleba si tím taky neukrojíš. Poohlédl bych se raději po nějakém zdroji s pevně nastaveným napětím, ať se ti to náhodou nepřepne. Ono ani to nasazování různých koncovek není to pravé ořechové.
Zapojení konektoru je standardní, s plusem na středu (malůvka k zapojení je na tvém obrázku na úrovni nápisu ATTENTION). Takže jenom vybrat takový, aby ti pasoval.