Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak mohu snížit zatížení paměti RAM

Dobry den mam Velky problém průvodné sem měl rámky v klidu 49% ale tet mam 69% zkoušel sem dávat do nouzového režimu ale tam mně rámky ukazuji v klidu 29% jak to mam klesnout ti rámky aby byli na těch 49% systém je vista a v pc nejsou žádné viry jak se takhle zatěžuje tam mi pc nejede plynule a trošku se mi zasekává pc i youtube se malinko zadrhává
Zkoušel sem ti rámky i přehodit ale nepomohlo to zkoušel sem dávat i maxima rámky která deska přime ale problém i tam přetrvává dokonce sem vita hnul CMOS ale tam problém taky přetrvává Skusil sem odinstalovat avast skype ale tam problém taky přetrvává podle mně to přípáda že v počítači něco běží na pozadí.

Ne na 90% až 96% při napnuti skype a mozili něnom při zapnuti skype mi to vyskočí na 80% ano v počítači používám pravidelně program ccleaner tito problémy z markami začali když se mi sami zapnulo Windows uprage já ho pak vypnul a od té doby ti ramky blbnou.

V tom prípade servis.

Najprv, než mašinu odnesieš kvalifikovanému do praciek, skus kontrolu týmito xindlami:

adwcleaner.exe
MBAM
RougeKiller (x32/x64) - stiahni si portable, neinštaluje sa.

na záver je tu:

ISO Dr.Web Live CD.
https://free.drweb.com/aid_admin/?lng=en

Z ISO Dr.Web live si vyrob na USB fleške boot, napriklad v Yumi pod Linuxom;
https://www.pendrivelinux.com/yumi-multiboot-usb-creator/

Sprav kontrolu dát z flešky na rootkity a archívy primárneho oddielu s OS Vista.

-----

Na logických oddieloch rozšír swap (pagefile) na max-min. 4.096MiB, lebo Vista ide na hrane pri 1GB RAM. Ale dá sa, ak je vyladená, okresaná. Len to chce ovládať základy Windows.

Pokut mně nikdo do večera nepomůže to vire-šit tam to zítra ráno nechám jako nevyřešené a označím jako vyřešené.

tytanyku, jsi neskutečný trotl.
ta ramka při dnešních webových stránkách s bídou stačí na win xp, na nic jiného.
chápe to úplně každý, jen ty jak pitomé umíněné děcko dokola otravuješ a vymýšlíš nesmyslné důvody.
když si nechceš v bazaru dokoupit ram, vyhoď to.