Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pravěká Joomla! z windows 1250 na utf8

Ahoj Já s Joomla moc neumím a nemohu na to přijít. Šéf přehodil hosting z windows1250 na utf8 a podělal kódování na deseti webech. Devět už jsem předělal, ale nevím si rady s desátým. Tam je právě pravěká Joomla 1.0.11 Stable [ Sunbow ] 28 August 2006 20:00 UTC.
Všude, kde jsem našel 1250 jsem to přehodil, ale stejně mám blbě obsah. Netušíte někdo, co se kde ještě musí? Přijde mi to, že někde (nějaká šablona je potřeba překodovat?) je "set names", ale na ftp, ani v databázi jsem to nenašel a i tabulka "content", kde jsou články je předělaná na utf8, ale nic. Web je tady http://prepis.cun.cz/

Aj v Joomle sa predsa dá všetko editovať. Podľa tých obrázkov sa zdá, že v db to je asi v poriadku.
Potom treba skontrolovať tú komunikáciu, to že si nenašiel tých 1250 bude možno ten problém, v kóde v mieste za mysql connect určite treba doplniť správne set names, pravdepodobne tam chýba.

mysql_query("SET NAMES utf8");