Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pravděpodovný virus v PC a reinstalace Win10

Zdravím, chci se zeptat... Když mám podezření na virus v PC a chci Windows reinstalovat, tak když si stáhnu z Windows webu instalačku na Win 10 a dám jí na flashku z tohoto PC, nenakazí se ten instalační soubor, že by potom byl i v tom čistě přeinstalovaném? Předem děkuji.

Ne, nemaj obavy. Najprv z inštalačného média, cestou Diskpart.exe - Clean, zmaž prvý sektor na pevnom disku a sprav nový formát tabuľkou NTFS systémového oddielu.

Potom sa postará inštalátor o logické delenie systémových oddielov v prípade x64 bit. OS s inštaláciou úplne sám a automatikuš.

Ty pravidla jsou celkem přísná, vyskakuje mi to u každého 3. webu a prakticky u skoro každého kde je větší počet reklam. Kdybych fungoval na základě zakladatelovy úvahy, asi vyhodím PC z okna, protože bych se bál Putina :D