Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc od ISP?

Provozujeme pizzerie s objednáváním pokrmů přes Internet.
Objednávka probíhá v zadání hodnot ve formuláři a odeslání k nám.
Po přijetí objednávky Pizzu zpracuejeme a dovezeme na místo k určení.
Občas se ale najdou vtipálci, co třeba z jedné IP během víkendu objednají 2x Pizzu a pokaždé na jinou adresu, přitom na dané adrese si nikdo pizzu neobjednal.
Nám vznikne ztráta.
Můžeme se nějak v takovýchto případech obrátit na jeho ISP?
Nebo jak takové případy řešíte vy, co máte podobnou podnikatelskou činnost?

My si objednáváme také přes Net pizzu nebo nudle. Ve formuláři na Netu se musí vyplnit telefon a oni zavolají a bez potvrzení telefonem nikam nejedou. Jestli by i přesto dodali někam, kde si nikdo nic neobjednal, dají telefon na black list a objednávka je příště ignorována. Dle telefonního čísla je tak možné dotyčným aspoň vynadat, takže si každý rozmyslí blbnout a zveřejnit svůj telefon, procento podvodných objednávek se podstatně sníži. Takové lidi nepovažuji za vtipálky ale za darebáky.

//Edit: Tvůj ISP samozřejmě nemůže tento problém řešit, IP může být klidně z druhého konce světa, někdo si nalezl tvoují firmu na Netu a blbne, Čechů je všude dost. Může zkusit ověřit IP sám, třeba s pomocí služby RIP.NET