Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakej Monitor ke Grafice 1080 ti

Zdravíčko
Už tady zazněla otázka nahoře jaký monitor kté grafice rozpočet by byl do tech 15k max. Bude to primárně jen na hraní a idealně QHD + 144hz . děkuji za rady
Jinak kdyby tu byli otázky na můj CPU tak je to AMD Ryzen 1600x , 16gb ram,
A ještě by mě zajímalo jestli se vyplatí ten G-sync si za to připlácet.

• Od [AOC] nejsou spatné modely i "U32" : 13 990,- Kč
[TiP] ~ 4K UHD@2160p "AOC U3277PWQU", s vybornym kontrastem na panelu [MVA]
* POZOR ! Jde ale o uhlopricku "32", coz nemusi byt na nekteré uziti idealni, kde "27" viz RedMax je optimalnejsi.

A ještě by mě zajímalo jestli se vyplatí ten G-sync si za to připlácet.

• Zalezi, hodi se, ale obejdes se bez neho.
* Neni jen Gsync nebo FreeSync, existuje i treti varianta [ULMB], ktera fungue trochu jinak (kde mezi snimky|frames, vlozi jeden cerny), u nekterych monitoru jsem ji zkusil a vypada to zajimave, jako alternativni reseni "Vertikalni Synchronizace" proc ne..

Ten AOC za 18k jsem si koupil minulej tejden. No je fakt velkej do 4k už bych osobně nešel.. Každopádně objednal jsem si ho u czc a nevím jestli je to normální, ale krabice nebyla zabalená ( ale to je asi normální ), a taky trocha obouchaná..

Jinak monitor má mírnej IPS glow(jde vidět jen při kompletně černé obrazovce) a 1 mrtvej pixel zatím :D

Ohledně mrtvejch pixelů co jsem slyšel u LG Tv, tak top panely jdou do doho nejlepšího tenkrát Panasonic,zbytek do LG a to co neprojde kontrolou (mrtvý pixely apod) z nějakýho důvodu prodaj za levno různým výrobcům aneb nic na zmar,u takhle drahýho modelu to je pak super na reklamaci to není a otázka jakou kategorii těch panelů pak od LG berou.

Je to tak, tohle neni otazka jen na LCD monitory, tak to je vsude. Jak myslis, ze ma svuj byznys postavenej treba takovej Sencor, kterej uz dnes nema zadnou vlastni tovarnu. Nakupuje u vyrobcu poskozene veci, opravi je a proda.

Zase ty jako zakaznik muzes nechat predvest nebo vratit do 14 dnu.

S tou zakladovkou nevim.

Ty dve jsou na hluk asi nejlepsi co je, jak to MSI, tak ten Asus.

Myslim, ze oboji maji, ze v klidu (Windows plocha) se mohou pri dobrem airflow ve skrini a teda dobre teplote vetracky uplne vypnout. Tudiz pri serfovani na netu te nic neotravuje a pri hre mas stejne pustenej zvuk, takze vetraky neslysis. Radeji si to over, ja mam jen GTX1070 a tam to Asus ma takto.