Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakej Monitor ke Grafice 1080 ti

Zdravíčko
Už tady zazněla otázka nahoře jaký monitor kté grafice rozpočet by byl do tech 15k max. Bude to primárně jen na hraní a idealně QHD + 144hz . děkuji za rady
Jinak kdyby tu byli otázky na můj CPU tak je to AMD Ryzen 1600x , 16gb ram,
A ještě by mě zajímalo jestli se vyplatí ten G-sync si za to připlácet.

Ten AOC za 18k jsem si koupil minulej tejden. No je fakt velkej do 4k už bych osobně nešel.. Každopádně objednal jsem si ho u czc a nevím jestli je to normální, ale krabice nebyla zabalená ( ale to je asi normální ), a taky trocha obouchaná..

Jinak monitor má mírnej IPS glow(jde vidět jen při kompletně černé obrazovce) a 1 mrtvej pixel zatím :D

Ohledně mrtvejch pixelů co jsem slyšel u LG Tv, tak top panely jdou do doho nejlepšího tenkrát Panasonic,zbytek do LG a to co neprojde kontrolou (mrtvý pixely apod) z nějakýho důvodu prodaj za levno různým výrobcům aneb nic na zmar,u takhle drahýho modelu to je pak super na reklamaci to není a otázka jakou kategorii těch panelů pak od LG berou.

S tou zakladovkou nevim.

Ty dve jsou na hluk asi nejlepsi co je, jak to MSI, tak ten Asus.

Myslim, ze oboji maji, ze v klidu (Windows plocha) se mohou pri dobrem airflow ve skrini a teda dobre teplote vetracky uplne vypnout. Tudiz pri serfovani na netu te nic neotravuje a pri hre mas stejne pustenej zvuk, takze vetraky neslysis. Radeji si to over, ja mam jen GTX1070 a tam to Asus ma takto.