Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno EPSON LQ-590 netiskne

Zdravím,
mám W10, tiskárnu EPSON LQ-590 (která doteď tiskla bez problému), poslední ovladače a ted nově i aktualizovaný W10 FCU.

tiskárna mi nevytiskne žádný dokument a ani zkušební stránku. Je připojená a online. Dokument se odešle do fronty, kde po pár vteřinkách zmizí, tiskárna ale nic nevytiskne.
Zkusil jsem jiný ovladač (který mi sám systém nainstaloval, když jsem tiskárnu připojoval na notebook. Konkrétně tento Epson ESC/P V4 Class Driver) Tiskárna sice tiskne, ale pouze A4 a nejde nastavit žádný jiný formát. Já potřebuji formát o rozměrech 15 cm šířky a 55,8 cm délky takže mi to vůbec nepomohlo.

Moc děkuji za pomoc

HLÁŠENÍ PRO VŠECHNY KDO MÁ JEHLIČKOVÉ TISKÁRNY ZNAČKY EPSON!
MICROSOFT WINDOWS VYDAL AKTUALIZACI S NÁZVEM "SECURITY UPDATE FOR MICROSOFT WINDOS KB404něconěco" JEDNÁ SE O AKTUALIZACI CCA Z 16.11-18.11.
Po jejím nainstalování Windows nedokáže tisknout na těchto tiskárnách. Jediné řešení je odstranění aktualizace.

https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4048955/windows-10-update-kb4048955
Společnosti Microsoft a Epson už určily příčinu tohoto problému a pracují na řešení. Tento problém nesouvisí s ovladačem tiskárny, takže instalace aktuálních nebo starších ovladačů tisku tento problém nevyřeší. Společnost Microsoft poskytne aktualizaci v některém z nadcházejících vydání.