Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc se nechce spustit

Dobrý den, včera když jsem si dělal pořádek ve skříni s kabelama tak jsem vypojil všechny kabely ze zdroje a potom znova napojil ale pc už nejede.Jiný zdroj jsem zkoušel ale také nic....Nevíte čím to je?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Podívej, manipuloval jsi s kabely - "jenom" jsi je vypojil a znovu zapojil, a ono to přestalo fungovat. To znamená, že jsi něco zapojil špatně, nebo jsi nechtěně něco ve skříni nevědomky vypojil (např. vodiče k zapínacímu tlačítku).
Musíš tedy zkontrolovat veškerou kabeláž, nejlépe odpojit a znovu připojit, za současné kontroly, že to připojuješ tam, kam to patří.
Jinou radu ti nikdo nemůže dát. Nejsme jasnovidci, abychom se hluboce zahleděli do lógru a hlasem dramatickým ti řekli přesnou závadu. To se prostě musí řešit na místě.

pokial si káble odpájal zapájal s tým,že zdroj mal pripojenú napájaciu šnúru v el.zásuvke,mohol si zákl.dosku aj trvalo poškodiť,Murphyho pravidlá platia v praxi až príliš dokonale,keď je šanca,že sa niečo môže pokaziť,tak sa to aj pokazí...