Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z nicoho nic vymazany pocitac

Zdravim, hned ako som vymazal hru, tak sa mi pc zacal chovat divno, vymazal mi vsetko z plochy, vymazal mi aj vsetky ikonky co som mal dole na liste, vsetky dokumenty, vsetko co som stahoval, cele metro (windows 8) sa mi vymazalo, vsetky hry a aplikacie mi ale ostali v pc..Neviete niekto cim to moze byt? mam taky dojem ze som omylom vymazal users v C: ale niesom si isty, mohlo by to byt tym? Mam Windows 8.1 Dik

Lebo som mal porozhadzovane subory hry v C: a neviem naisto ci som omylom nevymazal aj users lebo som si myslel ze to je sucast hry, ale potom som to zrusil ale aj tak sa pravdepodobne nejake subory vymazali odtialto ked mi to spravilo taky bordel v pc..a priecinok tam je len uz tam neni nic skoro :D cize daju sa nejako vratit spet tie vymazane subory? taky co mi vsetko vrati ako bolo napriklad?

taky co mi vsetko vrati ako bolo napriklad?

Tak napriklad spravit nanovo ikonky s odkazmi na ploche, to je otazka par minut. Ale ak si si do svojho profilu na C:\ ukladal aj vsetky dokumenty a ostatne uzivatelske data a potom si si to vsetko zmazal a potom po sebe vysypal kos, tak neviem co ti napisat... jedine okamzite vypnut PC, HDD zapojit do ineho PC a skusit program na obnovu dat (napr. Recuva).

ještě jedna možnost: nejsi přihlášený dočasným profilem?
když dáš: win+r, spustíš cmd.exe, co ti vypisuje jako uživatele?

ale u hloupé aplikace se mi podobná věc už jednou stala: použil jsem originální čistič nera od výrobce, ten se na konci nenápadně zeptal, jestli má pc uvést do původního stavu - a přišel jsem na disku o všechno.