Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z nicoho nic vymazany pocitac

Zdravim, hned ako som vymazal hru, tak sa mi pc zacal chovat divno, vymazal mi vsetko z plochy, vymazal mi aj vsetky ikonky co som mal dole na liste, vsetky dokumenty, vsetko co som stahoval, cele metro (windows 8) sa mi vymazalo, vsetky hry a aplikacie mi ale ostali v pc..Neviete niekto cim to moze byt? mam taky dojem ze som omylom vymazal users v C: ale niesom si isty, mohlo by to byt tym? Mam Windows 8.1 Dik

ještě jedna možnost: nejsi přihlášený dočasným profilem?
když dáš: win+r, spustíš cmd.exe, co ti vypisuje jako uživatele?

ale u hloupé aplikace se mi podobná věc už jednou stala: použil jsem originální čistič nera od výrobce, ten se na konci nenápadně zeptal, jestli má pc uvést do původního stavu - a přišel jsem na disku o všechno.