Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nehraje YouTube v poště z poslané URL adresy

Dobrý den. Mám problém.

Dostanu e-mail, ve kterém mám uvedenou adresu videa z YouTube. Když na adresu kliknu, naskočí mi celoobrazovkový režim s obrázkem zahajující video. Uprostřed videa je čevený obdélník s bílou šipkou. Když na ni kliknu, obraz zčerná a uprostřed se otáčí kruh. Posléze se mi objeví černý
obdélník na šedém podkladu s nápisem:"DOŠLO K CHYBĚ. ZKUSTE TO ZNOVU POZDĚJI. ID PŘEHRÁVÁNÍ: JP_AOrRpL8l0tA6C. Součástí nápisu je i věta Další informace. Když na ni kliknu, dostanu se na stránky, které řeší přehrávání videí, ale můj problém ne! Může mi někdo pomoci?Děkuji

Mám Win 7 Profess.,64 bit,8 GB RAM

krátká rada: tu adresu url ve tvaru youtube.com/watch?v=... si otevři v novém tabu browser nebo lépe v videopřehrávači (pozor vlc to neumí pořádně, chcípne se po pauze nebo seeku)

to je tím že asi to neznámé mailové rozhraní (asi webové patrně, tipoval bych seznam-co hledám ,neznám, desktopový klient takovéhle moderní fíčurky nemá) se snaží být chytřejší než uživatel a přehrát video, ale asi to lepiči nějak špatně spatlali, že prostě se to nějak špatně načte, dnešní weby díky propojenosti mají komplexní nastavení bezpečnosti/oprávnění externích skriptů a framů,CORS,HSTS atd a je jednoduché tam udělat chybu.

a samozřejmě to může blokovat ublock (3rd party- je třeba povolit lokálně/globálně youtube.com/googlevideo), nevím, jak ublock, na ten jsem zanevřel