Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje miniWin7?

Zdravím,
mám 1 PC s win 7, ke kterému se nedokážu přihlásit.
Vím, že HBCD obsahuje miniXP a soubory na disku vidím.
Potřebuji dokumenty dostat na ext. disk 3TB naformátovaný s GPT.
Existuje nějaký sw, který mi umožní zkopírovat soubory a nepomrší češtinu v názvech?

Vozit PC jinam, nebo vyndávat disk JE problém. To bych nechal až všechny ostatní pokusy selžou.

díky

Existuje, je součástí každého instalačního média od Win7 výše, jmenuje se WinRE/WinPE. Dá se vyrobit i separátně s vlastními aplikacemi - hledej WAIK.

Na zkopírování dat by mělo stačit použít instalační médium, spustit příkazovou řádku a z ní spustit např. TotalCommander (pozor, ve WinRE/PE není emulátor, takže pokud to bude 64bit verze, musíš spouštět 64bit verzi TC) - já to takto běžně dělávám.