Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem platba kartou

Mám taký trochu divný problém. Chcem zaplatiť kartou hru na Origine ale prosste Origin moju kartu neberie. Píše, že zadávam nesprávne číslo a pod. to isté robí aj Steam, Uplay a ostatné tieto programi ale fór je v tom, že ke%d platím na slovenskej stránke karta bezproblémov funguje, platba sa zrealizuje. Mám nastavené v internet banking online platenie ale proste tieto programi mi moju kartu neberú ani nerozpoznajú. Neviete niečo či sa to dá nejak nastaviť alebo treba ísť rovno do banky?

• Mozna ta CB neni VISA ? (nekdy je vyzadovana)
* Jen tipuji, mozna nejde o kreditni kartu kompatibilni s platbou.
[TiP] # Podivej se, zd-li zadavas spravne format datum a rok, nekde chcou aby jsi zdal prvne den, nekde mesic...