Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil - tlačitko odemknutí

Zdravím, opět se ozývám s problémem od mobilu thl5000... aby se odemkl tak musím zmáčknout tlačítko na odemknutí asi 50-100 krat... někdy min někdy vic. muže mi pomoct tovarni nastaveni? nevite někdo? :( dik

Mozna docasna pomoc muze byt aplikace na odemceni telefonu pohybem (senzorem).

Muze to byt tlacitko, ale casto to byva zavada na desce, protoze Mediatek MT6592.

Ja mel starsi MTK6582 a take to neslo, tlacitko jsem vymenil a nic, pak jsem se docetl, ze to je Mediatek, ze to je na desce a normalni zavada.

Někdy se také stává, že horní plastová část tlačítka, která přenáší stisk na vlastní switch je krátká a musí se hodně hluboko, nebo ze strany stisknout. Tvůj konkrétní mobil neznám, ale pokud jde se dostat k vlastnímu spinači pod krytem, bylo by možno odzkoušet zda není chyba tady a případně upravit. Jinak asi pomůže pouze servis.