Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil - tlačitko odemknutí

Zdravím, opět se ozývám s problémem od mobilu thl5000... aby se odemkl tak musím zmáčknout tlačítko na odemknutí asi 50-100 krat... někdy min někdy vic. muže mi pomoct tovarni nastaveni? nevite někdo? :( dik

Někdy se také stává, že horní plastová část tlačítka, která přenáší stisk na vlastní switch je krátká a musí se hodně hluboko, nebo ze strany stisknout. Tvůj konkrétní mobil neznám, ale pokud jde se dostat k vlastnímu spinači pod krytem, bylo by možno odzkoušet zda není chyba tady a případně upravit. Jinak asi pomůže pouze servis.