Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový samsung galaxy S7 se přes noc samovolně vybíjí cca o 20 %

Ahoj, prosím o radu. Mám nový samsung galaxy S7, a když ho mám večer nabitý na 100%, vyndám ho hned z nabíječky, jdu spát a ráno cca za 6- 7 hodin je hodnota baterie cca o 20 % menší. Když mobil používám celý den, 2 hovory, přibližně 30 -40 zpráv na whatsapp, nebo messenger, cca 0,5 hodiny facebook a zhruba stejně internet, tak za třeba 16 hodin klesne baterie o 30 nebo 40%. Mám celodenně zapnuté data, odpoledne a v noci na wifi. Aplikace mám jen idnes, 2 počasí, mapy, facebook, whatsapp, messenger, čtečku pocketbook, jízdní řády a skener qr kódů. Paměťovou kartu mám novou asi 2 měsíce. Žádný taskkiller ani antivir nepoužívám, v mobilu mám vypnuté filmy google play, hudba play, chrome, s voice, samsung gear, samsung healt. Tohle stejné jsem měl ve všech mobilech před tím stejné. Poradíte mi prosím čím by to mohlo být? Automatické aktualizace mám zakázané všude. Je mi divné, že se to děje jen přes noc, ve dne drží i když je v provozu, i když je v klidu. Není tam ještě někde schované nějaké jiné nastavení, o kterém bych nevěděl? Systém mám 7.0. Nepomáhá ani restart, ani tovární nastavení. Moc děkuji M.

O vikendu si dej jeden den pokoj a mobil nepouzivej. Zjisti, jestli i pres den bez pouzivani klesne o 20%.

Pokud ne, tak muzeme hledat dal.

Pokud ano a opravdu jsi delal tovarni nastaveni, tak reklamace. (Pripadne by jeste v uvahu mohla prichazet vadna baterka, ale je to divny.)

Mas veskere aktualizace, ktere Samsung poskytl?

V nastavení WiFi si nastav, že při uspání telefonu nemá být aktivní.
Zkontroluj si aplikace, které mají právo běžet na pozadí - kromě pár, které fakt potřebuješ všechny ostatní pozakazuj
Zkontroluj si aplikace, které se spouští po startu - zatrhni jim to
Zkontroluj aplikace, které mají právo se samy spouštět - zatrhni jim to

Galaxy A3 vydrzi asi 2dni ked ho pouzivam zhruba jak ty alebo povedal by som ze menej, takze je to podla mna normalne. Data+wifi+BT+always on display. Debilny messenger urcite zere tiez ale kvoli messengerom mam smartphone takze to sa neda inac poriesit. Aplikacie skus po pouziti vypinat (lave dolne tlacitko a krizik) nenechavaj ich bezat. Hlavne messenfer. Ale netestoval som ci je v tom rozdiel.
Nemyslim si ze pri tak intenzivnom pouzivani nejaky iny mobil vydrzi viac (podla toho co pises ti ten display ide nejake 3h denne) Alebo skus vratit to komplet na vyrobny stav a ziadne nove app a nechaj to ci sa to vybije za noc stejne.

V nastaveniach mas moznost zapnut setriace mody, ovypina to tusim jadra CPU. Aspon u A3 to mam. Nepouzivam to 2dni vydrz mi staci. Resp. ak napr. zapnem wifi tethering tak to vydrzi len menej jak den, tak si over ci nemas zapnute napr. to (vola sa to po novom zdielanie pripojenia a nie tethering. To vypni.)
P.S. v nastaveniach je mozne si pozriet ze co zere baterku. Aspon nejak orientacene mozno tam nieco vycitas.

Není v noci odložen na místě se slabým signálem,že by neustále vyhledával síť,popřípadě WIFI připojení ? Nebo vyzkoušej funkci automatického vypnutí ve zvolený čas a ráno opět automatické zapnutí. Já to mám na 22:00 vyp. a ráno zap. v 7:00. Androidy to mají v nastavení.

Ahoj, všem díky, vše postupně vyzkouším, jen nebudu zkoušet vypnout wifi nebo data na noc, nebo vypnutí na noc. Pořebuji být na příjmu někdy i v noci. Napadlo mi, jestli tam není něco jako hledání aktualizací přes noc, sice jsem nic takovýho nenašel, ale nevím. Zatím děkuji M.

Existuje usporny rezim uz som to pisal, nemusis vypibnat cely telefon. Je to aj vo velkej hlavnej stahovacej ponuke ("setrenie energie") vypina to jadra cpu (takze vykon pojde dole) ale fungovat to bude nadalej.
Ale najprv hladaj preco to zere, 20% za 7h je fakt trochu vela ak nic s telefonom nerobis. Uz bolo pisane blby signal ale aj aplikacie to mozu zrat skus po recovery cisty bez tvojich app a postupne pridavat. Alebo pozri v nastaveniach statistiku spotreby.