Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet do notebooku v zahraničí

Ahoj,

právě jsme zarezervovali dovolenou v Itálii, bez internetu, a tak jsem šla hledat, jaké jsou možnosti. Vím, že bych potřebovala nějaký ten USB modem, ale co se týká internetu, tak O2, T-Mobile, Vodafone ho nabízí paušálně na kdo ví, jak dlouho :-o To neexistuje nějaká možnost, že by se data koupila, jako kredit do mobilu a ne paušálně, každý měsíc? Jedná se o 14 dní, tak přeci nepodepíšu smlouvu na 2 roky ::)

Díky, Katka

Tak to je málo. Na objevování pizzerií, bych použila mobil, tam mám těch 500MB. Potřebuju vyloženě na sledování filmů = holce na pohádku a jestli bude počasí, jako loni, kdy nám z 10 dní 8 pršelo, tak aspoň 2 filmy denně, aby to zvládlo :-D
Ale koukám na ten Tesco Mobil a mají na měsíc 5GB za 549,-. Kolik je potřeba dat na sledování filmů (máme v PC Kodi). Nemám páru, jestli je 5 GB hodně....? Ale asi určitě to není hodně na 14 dní, kdy by šla min. 1 pohádka denně...?

Hrozny co tady predvadite!

6. Denní balíček je možno využívat výhradně v České republice a v rámci mobilní sítě Operátora.

12. Balíček lze využívat pro přístup na Internet výhradně prostřednictvím mobilních zařízení (např. mobilní telefony, PDA/MDA zařízení aj.). Skutečnost, že Účastník SIM kartu s aktivovaným Balíčkem využije k připojení např. počítače nebo M2M zařízení k síti Internet, se považuje za zneužití poskytovaných služeb ve smyslu příslušných ustanoveních VPST, v jehož důsledku je Operátor oprávněn omezit či přerušit poskytování datové služby.

No tak není to JEN na pohádky. Pokud bude hezky, tak těch pár pohádek jí pustim v tabletu, co má na cestu a internet nebude téměř potřeba. Ale pokud by mělo být, jako min. rok, kdy nám 8 dní z 10 pršelo, tak jsme ten noťas dost užili - ve smyslu večer pouštění filmů, hledání co by šlo, kde podniknout, jak se tam dostat apod. Filmy dopředu určitě stahovat nechci - nevim ani jaký. Takhle jsme něco našli na Kodi, a když se to nelíbilo, tak jsme našli něco jinýho + přes noťas posílám mailem fotky (mobil se mě neptá, jestli je chci zmenšit, tudíž mi nejde jich najednou poslat hodně) + bych ráda koukla na Ulici (no.... ukamenujte mě za to :-D).

Takže mě jen zajímala možnost, jak řešit, když na pokoji není wifi. Pokud bude hezky, budem převážně na pláži, pár pohádek při čekání na oběd, jí klidně pustim na tabletu, co stejně berem, kvůli ní - kvůli cestě, večer budem sedět na balkóně, na kouknutí na FB mi stačí mobil, ale přesto bych tam na noťasu zkoukla seriál a poslala mailem fotky.