Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 0.1% povrchu DVD označilo Nero za špatný, důsledek pro mě?

Zdravím, při vypalování se mi podařilo drcnout do notebooku a nedalo mi to, tak jsem nechal DVD projet v Nero cd/DVD speed, kde mi to diagnostikovalo 0.1% povrchu jako špatný a 99.9% povrchu dobrý. Jedná-li se o 4GB film, kolik by to mohlo být filmu? (Pokud ovšem nestačí pouze procentuálně zjistit :puff:) Je možné, že takový film nepůjde na stolním DVD přehrávači? nebo je to zcela běžná v normě odchylka? Díky

"Opravit" sa to uz pokusa mechanika pri citani ("opravit" v zmysle prepocitat chybne nacitane data na spravne data, a nie opravit DVD medium), ked to hlasi error tak su data neopravitelne (su poskodene viac ako umoznuju opravit samopravovacie kody).
Asi to DVD vyhod a napal to znova. Prehravac to mozno preskoci ale mozno aj nie, robilo by to asi problemy.