Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak připojit 2 monitory bez gpu

Dobrý den, rád bych se zeptal, zdali je mozné k pc nejakym zpusobem pripojit 2 monitory prestoze nemam grafickou kartu ? PC mi běží na integrovanou grafiku v i7 7700K. Mám tedy pouze jeden HDMI vstup. 2 monitory bych rád připojit za učelem prezentace.

děkuji

cože? a jak máš připojený ten jeden monitor? K čemu je vůbec připojen (jaký pc, ntb, barebone, značka desky nebo boxu)? Jaké grafický výstupy má ten pc? taky bude záležet na vstupech.
Jelikož 7700K je už moderní, tak pokud má výstup mini display port, tak bude umět daisy chaining spojení s monitory a nebo splitter + příslušné redukce. Mj taky záleží na rozlišeních plánovaných

no pokial má nejakú lacnú dosku napr. od ASRock,tak tam naozaj môže byť len jeden výstup,záleží čo má,možno ani nevie napr. o tom,že k doske možno existuje nejaký prídavný bracket,ktorý po zastrčení do konektoru na doske doplní nejaký ďalší výstup.....

Tvuj pocitac ma grafickou kartu! Ma ji integrovanou a vystupy graficke karty jsou na desce. I integrovana grafika Intel HD graphics umi nekolik monitoru, myslim, ze umi tri, ale nevim. No kazdopadne dva monitory to umi na 100%.

Tvuj problem je, ze mas asi nejakou levnou zakladni desku, ktera ma jen jeden vystup pro monitor, takze bud musis poridit grafickou kartu s dalsima vystupama nebo vymenit desku. Vetsina desek ma alespon dva vystupy na graficke karty.