Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak připojit 2 monitory bez gpu

Dobrý den, rád bych se zeptal, zdali je mozné k pc nejakym zpusobem pripojit 2 monitory prestoze nemam grafickou kartu ? PC mi běží na integrovanou grafiku v i7 7700K. Mám tedy pouze jeden HDMI vstup. 2 monitory bych rád připojit za učelem prezentace.

děkuji

Tvuj pocitac ma grafickou kartu! Ma ji integrovanou a vystupy graficke karty jsou na desce. I integrovana grafika Intel HD graphics umi nekolik monitoru, myslim, ze umi tri, ale nevim. No kazdopadne dva monitory to umi na 100%.

Tvuj problem je, ze mas asi nejakou levnou zakladni desku, ktera ma jen jeden vystup pro monitor, takze bud musis poridit grafickou kartu s dalsima vystupama nebo vymenit desku. Vetsina desek ma alespon dva vystupy na graficke karty.