Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte operátora pro data.

Poradíte mi někdo předplacenku s hodně dobrým datovým tarifem? Je mi jedno jaký operátor nebo virtuál. Používala jsem O2-5GB-300,-Kč-měsíc ale toto byla pouze akce která skončila letos v lednu. Je něco podobného i v současné době? Můj problém je, že mám spotřebu min. 3,5GB dat :-( Paušál nechci v žádném případě. Vázat se na dva roky je nesmyslné omezování a nesvoboda. O2 má 5GB za asi 550,- ale chtěla bych se pokusit najít něco lepšího. Děkuji.

U Kaktusu se jedna o 2,5GB za 300Kc. To na socialni site nepocitej, kdyz je nepouzivas. Ten samoobnovovaci balicek se proste obnovi po vycerpani, nemusi to byt cely mesic,takze napriklad muzes za mesic prosurfovat 5GB za 600Kc.
Velka vyhoda Kaktusu je, ze dokud mas ten samoobnovovaci balicek zapnuty, tak se ti data pricitaji a nemas tam nic jako, ze musis to za mesic spotrebovat, proste se to prevede do dalsiho mesice, pokud to obnovujes.

Uvedu priklad sebe, mam od Kaktusu 500MB za 100Kc, vycerpam za mesic okolo 100MB, takze se mi 400MB prevede a dalsi mesic mam 900MB, coz vycerpam, protoze na datech potrebuju byt nepravidelne a zatimco jeden mesic vycerpam tech 100MB, druhy vycerpam treba 700MB.

Pokud bys byla na facebooku a sledovala facebook Kaktusu, tak dvakrat mesicne je na dve hodiny, obvykle to byva mezi 13:00-15:00, 15:00-17:00 nebo 17:00-19:00 takzvana dobijecka, kdy ti daji dvojnasobek kreditu za stejnou cenu, kdyz si za tento bonusovy kredit dobijes ty samoobnovovaci balicky, tak te pak vyjdou na polovinu penez, ale jak rikam, facebook podminkou.

4ka má síce slabšie pokrytie oproti ostatným operátorom keďže je to celkom nováčik na trhu ale rozhodne nie také čo ukazuje na tej mape. Z osobných skúseností môžem povedať že napr pri cestovaní vlakom z Bratislavy do Košíc (R814), v južnej polovici Slovenska som mal iba 2x výpadok Internetu, jednou z toho šel vlak cez tunnel, oproti Orangu mal dokonca pokritie aj tam kde Oramge ne, napr. neďaleko Číž kúpele, alebo za Fiľakovom. V severnej časti Slovenska je to vraj bieda (to neviem posúdiť) ale Južnú polovicu SK má 4ka celkom dobre pokrytú. Pokrytie udáva asi neco okolo 75-80% sieťou LTE. Je pravda že pokrytie nieje teda najlepšie ale zas nieje ani zdaleka katastrofálne. I tak za tú cenu je to viac než bezkonkurenčná ponuka. Inak pre prípady "nepokrytej časti" je tu obchodný partner (Iróniou je že je to práve Orange-SK), a mimo SK na dáta, prípadne jinak když "4ku nieje výhodné použiť", používam Juro.
Ešte tu máme vraj celkom dobré O2, a T-com... (ako kvalitou, cenou je to uz ale inde (horsie))

A ešte odpad: Tesco-mobile, již zmínený Orange a FunFón. (Orange a jeho ceny sú až paródiou)

Napr. tam kde byvam ja, je cele mesto pokryté, ale na tej tvojej mape nevidno ani jedna bodka. A skus si do toho bazmeku dať iného operátora, a pak zistíš že tá stránka je blud.

P.s. Až půjdu nabudúce vlakom (zrejme budúci štvrtok) tak ti dám sem screenshoty z mobilu.

Záleží či chceš kadiboudu nebo 8 izbový dvojpatrový byt. Ale začína to asi od tých 150€ [4000 czk] mesačne.

Ale v podstate ani nevím, popozerajte na Internete, nejlevnejšie sú ale asi v BanskoBystrickom kraji.

Priamo v mojom meste sú skôr tie lacnejšie, ale bojím sa ti poradiť.