Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte operátora pro data.

Poradíte mi někdo předplacenku s hodně dobrým datovým tarifem? Je mi jedno jaký operátor nebo virtuál. Používala jsem O2-5GB-300,-Kč-měsíc ale toto byla pouze akce která skončila letos v lednu. Je něco podobného i v současné době? Můj problém je, že mám spotřebu min. 3,5GB dat :-( Paušál nechci v žádném případě. Vázat se na dva roky je nesmyslné omezování a nesvoboda. O2 má 5GB za asi 550,- ale chtěla bych se pokusit najít něco lepšího. Děkuji.

Napr. tam kde byvam ja, je cele mesto pokryté, ale na tej tvojej mape nevidno ani jedna bodka. A skus si do toho bazmeku dať iného operátora, a pak zistíš že tá stránka je blud.

P.s. Až půjdu nabudúce vlakom (zrejme budúci štvrtok) tak ti dám sem screenshoty z mobilu.