Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virutální mechanika - vrácení zpět

Dobrý den,
Prosím, potřeboval bych poradit. Nejspíš v tom nebude žádná velká věda, ale zkrátka netuším, jak to napravit.
Tehdy jsem si z jistých důvodů (na zkoušku) nainstaloval pomocí programu ,,Virtual CloneDrive" virtuální mechaniku. Nakonec jsem program (virtuální mechaniku) nevyužil, nebo spíše nepotřeboval, a tak jsem program odinstaloval. Od té doby moje mechanika CD-ROM (I:) má neznámou ikonku a jako mechanika funguje teď jen (E:) - celkově chci ale něco vypálit a na výběr mi dává právě onu (E:), ovšem vypalování nefunguje. Myslím si tedy, že bude chyba v tom, že CD-ROM (I:) ta původní je pro vypálení potřeba - jak lze vrátit krok zpět a aby ta neznámá ikona CD-ROM zmizela a byla opět normálně funkční?

Děkuji

Ne, ve správci zařízení není. Ale rád bych ji odebral z ,,tento počítač". Docela mě tam rozčiluje.

Jinak znáš PowerISO? Dal jsem zase soubory k vypálení, dal vypalovat, rozpoznalo v mechanice DVD-R a po ,,vypálit" se absolutně nic neděje. Pořád tam je 0 %, nic se nenačítá, neděje - nevíš proč?

Dal jsem to vypalovat - ono ale nevýhoda vypalovat přes windows je ta, že tam nenabízí možnost ,,uzavřít disk", aby nebylo možné už dále dopisovat jakékoliv soubory. Což jsem chtěl právě použít, PowerISO to umožňuje, ale vypalování celkově nezačalo no. Znáte nějaký velmi dobrý vypalovací program (klidně si zaplatím), který podporuje veškeré formáty (ať už od audio FLAC, WAV či SACD (super audio CD), HD Master audio, DSD, a různé soubory i videí - MKV a podobně?) Díky