Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Western Digital My Book World Edition II- 1TB-PROBLÉM

Zdravim,koupil jsem tento externi LAN disk.
Nainstaloval jsem soft,co u nej byl.
Na slozky disku se dostanu pod loginem a heslem,ktere jsem zadal pri instalaci softu...
Ale bohuzel do jednotlivych slozek,ktere jsem vytvoril se nedostanu,jen do slozky "PUBLIC",ktera tam uz byla.Chce to po me login a heslo a tim koncim..Nemate prosim nekdo s timto zkusenost???
Dekuji Jirka.

Já tady ten disk mám. Jestli to dobře chápu, tak problémy s oprávněním k přístupu ke sdíleným složkám už jsi vyřešil.
Naši prodejci sice s oblibou uvádějí, že jde o "Síťový sdílený pevný disk s možností připojení tiskárny", ale výrobce se o ničem takovém nezmiňuje. Neoficiální postupy se změnu firmware (aktivace SSL a přihrání CUPS ?) sice existují, ale já jsem to ještě nezkoušel. Složku Tiskárny a faxy, v níž zřejmě vidíš zmiňovaný soubor "pridat tiskarnu" sice Samba, která na MyBooku síťové sdílení zajišťuje nabízí, ale USB konektor který na MyBooku je, v tom stavu v jakém jsi MyBook koupil neslouží k připojení tiskárny.