Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zařízení pro čtení eBooků

Zdravím všechny,

už dřív mě zaujala elektronická čtečka eBooků od Sony.
Problém byla obrovská cena a i nedostupnost na našem trhu, výhodou bylo, že to spotřebovalo minimum energie. Nevíte někdo o něčem podobným na našem trhu? A za dobrou cenu? Nebaví mě knihy furt tisknout a už vůbec ne číst na PC. Chtěl bych něco, co se dá použít na čtení i v posteli, s větším displejem - černobílej vzhledem k spotřebě ideální.
Změna předmětu, původně: Zřízení pro čtení eBooků - Kmochno, ty rejpale! :-D(touchwood)

Ani prd, já jsem zatím po ničem konkrétním nepátral a obhlídku po nějakým starším PDA jsem neabsolvoval. To možná, až budu mít někam cestu a potkám vhodnej bazar.
Spíš jen potají doufám, že někdy ten zázrak zvaný epapír, kterej měl vymazat z povrchu zemského papírové noviny, se někdy dostane na přijatelnou úroveň.

Já se ptám, protoze ted budu dojízdet do práce a v atobuse bude nutnost jentak necumet z okna, jako to dela 80% lidi a vesele si zabijej zivot :o) Jinak zatim jsem nasel jeste holnaskej BeBook, kterej by mohl bejt snad i levnejsi a neni problem ho objednat. HanLin Vx také neni problém objednat - ovšem asi to vyjde dráž kvuli DPH clu a tak.

:-)Prasak dal Impuls mému hledání tototo zarizeni. Protoze o nejake stojim, zatim asi nejlevnejsi vypada toto :
http://www.jinke.com.cn/Compagesql/English/embedpro /index.asp - 300 dolacu + postovne a ty veci kolem. Jinak tam maj chytane produkty a (bohuzel bez datumu uvedeni) , ktere vypadaj lepe - vetsi roziseni, proste pecka. Nevim jestli se nevyplati pockat.

Informace - Sony Reader PRS-505 - jen pro seriózní zájemce
Sony Reader PRS-505 zašleme do Česka na dobírku.
Případně osobní odběr ve Zlíně či v Plzni, Praha možná
po domluvě. Dodací lhůta tři až čtyři týdny. Případně
expres týden s příplatkem na poštovné. Zašlete nám váš
kontaktní email na adresu: nezbysreklsvec@gmail.com
Obratem dáme vědět aktuální cenu v českých korunách,
podmínky transakce a potřebné kontaktní informace.
Přejeme Všem Hezký Den. PS: Čím dřív tím líp.