Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak já nenávidím desiatky! - BSOD [stopcore: "VIDEO_SHEDULER_INTERNAL_ERROR"]

zdravím, po každé když spustím StarCraft II na ntb FX502VD v týchto blbých win10 tak mi vyskočí BSOD. Napadlo ma že drivery, tak som preinštaloval drivery:

drivery pre FX502VD

mám nainštalované (skúšal som):

Intel: Verzia V21.20.16.4627.02
nVidia: skúšal som: Verzia V22.21.13.8278 , Verzia V21.21.13.7656 aj zo stránky nVidie 391.01 WHQL.

u všetkých to isté. v hre (resp. nastavoval som v battle.net clientovy) som skúšal mať zaškrtnuté i odškrtnuté "Use browser hardware acceleration when available". Priamo v hre neviem nič prenastaviť, kedže sa nedostanem ani do menu.

Skúšal som spustiť hru aj ako správce, neúspešne.

V prípade že hru spustím na Integrovanej grafike tak ide.

Řešení:

Zkusil jsi hru spustit v režimu kompatibility s Win7, případně vypnout Optimus? Další věc je, zda jsi při instalaci nových nvidia ovladačů aktualizoval i ty Intelí? Protože u Optima to není jedno.

viz https://forums.geforce.com/default/topic/930639/geforce-drivers/critical-issue-pc-crashing-after-driver-install-gtx-960m-win10-64bit-/post/4863603/#4863603

Pokud to nepomůže, zkus hodit dotaz na fórum nvidie.

Jak já nenávidím desiatky!

Jako debilnejsi nadpis dotazu jsi vymyslet nemohl? Pak se divis, ze to tu zasrali kecama bez reseni.

---

Ale fakt byste se meli klidnit, kdyz odpovidate na dotazy!!! V podstate jenom touchwood mel k tematu jinak akorat plevelite poradnu.

---

Tak je na 99%, ze je ovladac NVidie se hrou nekompatibilni.

Zkousel jsi vic ovladacu, starsi novejsi ...

A nezkousej jen ovladace z webu Asusu, ale i primo od NVidie.

Zkousel jsem neco hledat a pry hru spustit v okne, ale nevim, jestli to jde nastavit, kdyz se do ni vubec nedostanes.