Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nekomunikuje s tiskárnou

Tiskárna Samsung ML-2010PR o stáří asi 9 let nekomunikuje s notebookem HP 250 G5 s W 10 nedávno zakoupeným. Zkoušel jsem i přes to že mám instalační CD k tiskárně stáhnout i ovladač z internetu ovšem s nulovým výsledkem. Po dotazu na servisu s počítači mě bylo řečeno že to s W 10 nebude fungovat. S W 7 to fungovalo bez problémů. Nechce se mi věřit že to nepůjde. Kdo má zkušenost prosím o radu, dík.

Instalační CD je ti k ničemu.

Buď hledej driver ve Windows update (přidat tiskárnu -> zvolit ovladač ručně -> kliknout na Windows update (a čeeeeeekaaaaaat) -> zkusit najít v občerstveném listu.
Nebo zkus stáhnout samsung Unidriver. Jeden byl kdysi zde: http://www.samsung.com/us/upd/popup.html#download

S ohledem na to, že Samsungovu tiskárnovou divizi koupil HP, tak hledání originálního samsung driveru bude asi docela detektivní práce.

edit: můžeš zkusit: http://downloadcenter.samsung.com/content/DR/201606/20160621132949404/SamsungUniversalPrintDriver3.exe