Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry ktoré išli bez problémov sa začali sekat

Dobrý den chcel by som sa spítat mám notebook asus x550vc 3 roky starý .Mám problem že hry ktoré my išli bez problémov v minulosti my teras začali sekat neviete čím to može byt ?

Změna předmětu, původně: Martin (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Je to normálne...časom sa každý počítač začne zasierať nejakými aktualizáciami OS, novými programami a pod...treba sa o neho starať.
Môžeš tam mať nejakú háveď, ktorá spomaľuje chod a na pozadí bez Tvojho vedomia si robí čo chce...

Ak mu chceš dať znovu plnú silu, skús ho obnoviť do továrenského nastavenia - recovery (bude ako po kúpe z obchodu)...

boha jeho. než ho poslechneš a použiješ kanón na vrabce (nebo buldozer na rozsypané drobky na podlaze domu) nejdřív urob tu diagnostitku, jestli poslední dobou něco nenastavoval nebo jestli tam něco neběží (process explorer a nově i v win 10 má taskmgr ukazatel zatížení gpu + cpu)

Je to ntb, v první řadě bych řešil zasranost chladiče prachem atd., to znamená rozebrat kryty (jdou-li), vyfoukat/vyčistit od nánosů bordelu… Jaké teploty to ukazuje? (zjistíš nějakým diagnostickým prográmkem, hledat se mi teď nic nechce ;-) ).