Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem direct x 12 na windows 7

dobry den chcem sa spytať či sa da niako nainštalovať direct x 12 na windows 7 popripade aky vplyv ma na hry to že nemam direct x 12 moj brat ma uplne rovnaky pc ako ja a niektore nove hry mu idu plynulešie ako mne on ma windows 10 a direct x 12 jam ma windows 7 a ešte mam otazku ak dam pc do servisu aby my preinštalovali windows 7 na windows 10 aka by bola približne cena a da sa to preinštalovať tak aby my v pc ostalo všetko ako je dakujem za info

Někdy žasnu, co si lidi dokážou dobrovolně nacpat do počítače za příslib čehokoli. Když si myslíš, že si s Windows 10 polepšíš a hry poběží lépe a radostněji, můžeš si je nainstalovat sám, pokud existují ovladače. Všechno zůstat nemusí, data se dají obnovit ze zálohy.

Teraz neviem tie odkazy čo ste my poradili asi inštalovať nemam to nebude direct x 12 ako sa tam piše a ja netvrdim že windows 10 je zazrak a hneď my všetky hry pojdu lepšie ja len neviem či je ten direct x 12 taky dvôležity a či sa my oplati prechadzať na windows 10 alebo sa to neoplati