Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bitrate do 4K televize - seká se

Mám doma 4K televizi a připojuji do ní hdd přes USB 2 (hdd má sice 3, ale tv má jen 2)

kde mám filmy ve vysoké kvalitě UHD s bitrate 60,5 Mb/s a výš.

Problém je, když pustím film tak se seká (bitrate nestíhá).

Jak to mám vyřešit, existuje nějaký přehrávač co by to uměl přehrát z disku? Pokud jo, můžete nějaký doporučit?

Nepotřebuji mít na něm mechaniku, chci jen přehrávat filmy z disku ve 4k ve vysoké kvalitě.

Díky za rady.

zapomněl jsi na overhead.

1. telka nejsou NTčka, tudíž je tam nějaká kopie/klon NTFS
2. správa USB provozu taky něco stojí
3. do úvahy je třeba brát také fragmentaci FS

Takže ve výsledku se třeba slaboučký CPU v TV zabývá z 60% pouze tím, že se snaží číst data. (v tomto konkrétním případě ovšem je problém jinde)