Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem filtr zpráv moz.thunderbird

Mám mozila Thunderbird, otázka zní:
jak přidat email do filtru aby byl příště hned následně smazán? někde dělám chybu protože i když do filtru vložím em.adresu tak příště přijde zase.

Ono to někdy není jednoduché.
Někdy ti podvodníci posílají spam z různých mailů s různou adresou pro odpovědi a ani v příjemcích nemusíš být ty ( když to pošlou tobě jen jako skrytou kopii ).
Chtělo by to vidět hlavičky několika takových mailů a najít, podle čeho filtrovat.

někde dělám chybu

Asi ano. Ale nikdo z náš netuší kde, protože nevíme, co a jak jsi ve filtru nastavil.

Proč to řešíš filtrem a ne označením mailu jako nevyžádaná pošta - SPAM?
Resp. filtry je lepší nastavovat přímo na serveru, aby se maily zbytečně nestahovaly do klienta na PC.