Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Všetke procesy mi idú cez procesor a grafika 0% zaťaženie.

Chcem vás poprosiť o veľkú pomoc.
Všetke procesy či hra alebo programy idú cez procesor a grafika ma 0%zaťaženie.
Viem že grafika je možno integrovaná ale kedže mám notebook a s grafiku som nič nerobil od výroby tak pochybujem že by mohla byť integrovaná. Prosím o veľkú pomoc pošlem tu par screenov obrazovky... Ak si všimnete pri snímke poslednej tak je tam aktuálny režim, Monitor a HDR že niesu k dispozícii. Grafické ovládače mám najnovšie od grafiky aj intelu.
Moje komponenty:
✅Procesor:
Intel® Core™ i3-3110M (2,40 GHz, 3 MB, 2 jadrá)

✅Operačný systém:
Windows® 10 64-bitová verzia

✅Displej: 15.6" TruBrite® HD 1366 x 768 s LED podsvietením, lesklý

✅Pamäť: 4 GB (1x4GB) DDR3 1600 MHz

✅Pevný disk: 750 GB SATA 5400 RPM

✅Grafická karta:
NVidia GeForce GT 740M 2GB

✅Technológia CUDA™

✅Technológia NVIDIA® Optimus™
Ďakujem za pomoc..

kamo znamena to, ze obe dve grafiky jsou nevytizene (tedy v různých programech na monitoring jako hwinfo nebo hwmonitor ti spotřeba grafiky je nízká (napří pod 0.1 W), pokud by byla použitá hlásilo by to třeba 5-40W, položka se jmenuje GT Cores případně sledovat d3d usage; pro externí grafiku nvidia je položka zatížení samostatně, a lze jedonuše zjistit v systray když si v nastavení nvidia nastavíš v horním menu Zobrazit stavovou ikonku zatížení: šedá=neaktivní, zelená, použitá, po najetí myší zobrazí aktivní aplikace)