Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hláška na facebooku o osobních datech a unii, co tam bylo?

Dobry, den, když jsem se dnes přihlásila na facebook, tak se mi ukázala hláška na facebooku, něco o měnících se předpisech v EU a "ochraně dat" (před) facebookem..
Bohužel se mi také současně zobrazil dotaz prohlížeče s žádostí o povolení k přístupu k WEBGL (proč?), a po zamítnutí webgl došlo k reloadu, a hláška se mi nezobrazuje.

ráda bych věděla co tam bylo napsané, bylo tam i pár odkazů, tak by mě zajímalo kam vedly.

1. k kčemu prohlížeč jiný, když mohu si v menu vybrat jiného user agenta? Nebo je to nedostatečný "switch" a nějaké informace ostanou aj tak rovnaké (nejaké údaje o TLS, keepalive port)
2. iba myšlenka, ked si založim novy account DNES, tak tipuji, že se mi podobná hláška asi nezobrazí ale její obsah bude soušástí Terms, atd...

A co když na hlášku nijak nebudu reagovat (jen skryju)?

Nič sa nestane. Facebook budete používať tak ako doteraz ale s rizikom, že vaše osobné údaje môžu byť zneužité a nereagovaním dávate aj súhlas k tomu aby bola vaša tvár na fotkách rozpoznateľná napr. aj po 30 rokoch - čo je veľmi nebezpečné.

ááá teď se mi to ukázalo. detekci xichtu jsem měl vypnutou předtím, takže jsem to jsem nechal ale pak to pomě chtělo souhlasit s podmínkama, takže jsem dialog nedokončil smazal, uvidím, co se bude dít dál.

POZOR: ono to i šmíruje, jaké vybíráte volby a přeskakujete pomocí tlačítek, přidejte si filtr (smysl filtru je diskutabilní, když se ukáže jen jednorázově defacto jen

facebook.com/gdpr/consent/desktop_logging$xmlhttprequest

aby zablokoval facebook.com/gdpr/consent/desktop_logging/click a facebook.com/gdpr/consent/desktop_logging/impression – samotné ukládání voleb povolí [/b]