Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hláška na facebooku o osobních datech a unii, co tam bylo?

Dobry, den, když jsem se dnes přihlásila na facebook, tak se mi ukázala hláška na facebooku, něco o měnících se předpisech v EU a "ochraně dat" (před) facebookem..
Bohužel se mi také současně zobrazil dotaz prohlížeče s žádostí o povolení k přístupu k WEBGL (proč?), a po zamítnutí webgl došlo k reloadu, a hláška se mi nezobrazuje.

ráda bych věděla co tam bylo napsané, bylo tam i pár odkazů, tak by mě zajímalo kam vedly.

ááá teď se mi to ukázalo. detekci xichtu jsem měl vypnutou předtím, takže jsem to jsem nechal ale pak to pomě chtělo souhlasit s podmínkama, takže jsem dialog nedokončil smazal, uvidím, co se bude dít dál.

POZOR: ono to i šmíruje, jaké vybíráte volby a přeskakujete pomocí tlačítek, přidejte si filtr (smysl filtru je diskutabilní, když se ukáže jen jednorázově defacto jen

facebook.com/gdpr/consent/desktop_logging$xmlhttprequest

aby zablokoval facebook.com/gdpr/consent/desktop_logging/click a facebook.com/gdpr/consent/desktop_logging/impression – samotné ukládání voleb povolí [/b]