Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš do 400 Kč

Ahoj hledám myš do 400 Kč. Vyplatí se v roce 2018 ještě A4TECH BLOODY V8, protože je to už staré přes 5 let, jestli nějak technologie zas pokročily... Ale čtu tu recenze na herní a kancelářské myši, vržou tomu kolečka atd. Tak nevím :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Za 400 Kč je to asi úplně jedno. Co se vám bude nejvíc líbit, vemte. A ano, za pět let technologie pokročily, ale rozhodně ne v kategorii za 400 Kč. A nejlepší kvalitu zpracování za 400 Kč snad taky nečekáte, že ne? ;)

Značku soudím i podle toho co jsem měl v ruce ty jejich klávesnice několikrát polofunkční zmetky a bezdrát myši + klávesnice,něco jako Evolve a Sencor.Jako mezi levnejma bych věřil víc třeba Geniusu kterej má/měl i dobrý kousky v rámci ceny komplet v periferiích a ne těmhle značkám co se vyloupli od nikud.Máš to i tady kolikrát to někdo koupí a pak hledá jak něco domrvenýho opravit nějakým softem kterej ale neexistuje u výrobce.Na FB to na stránkách Replay tuhle značku taky reklamujou protože maj sponzoring,komenty pod tím se ale moc nelišili od uživatelů co náhodou tuhle značku zakoupili,jako jasně že někomu to i funguje jak má ,jenže když se to ve většině případů hnojí dost lidem tak to asi o žádný kvalitě nesvědčí,to máš jako šmejdy PSU někomu taky šlapou X let i když to je třeba ohňostroj...:-)

možná je lepší to mít nastaveno na menší čísla:
u report rate je vlastně nastavení USB kolikrát za sekundu ti kontroluje polohu kurzoru, pokud máš slabší CPU tak nastav menší čísla jinak můžeš nechat na max, je to o preferenci.
u DPI si nastav jak ti vyhovuje je to sensitivita myši, s menším DPI se bude líp mířit, ale musíš s myší víc máchat po stole.

Něco jsem o tom četl, nevím jestli je to spravnej názor, ale asi na střílečky je lepší mít větší to REPORT RATE a na wowko atd si tam dávat menší, abych nepřicházel o FPS. Díky za pomoc. A tu odezvu 0,2 ms ta je tada nastavena, protože s tím posuvníkem ani hejbat nejde :)