Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak jailbreaknout iOS 11.3.1 a vyřeší se tím můj problém?

Rad bych na svém iPadu pracoval se soubory, mohl rozbalování archivy, číst PDF z Ulož.to a proste dělal všechny ty veci, k vuli čemu jsem si ten tablet koupil. Popřípadě jestli mi to udělají někde v serivise neoficiálně. Vůbec nevim jak na to a ty internetové návody a vše mi přijde takové pochybné a jako podvod, nechci ho úplně zkurvit ten tablet.

Poradna jde fakt do kopru. Jen urážky tazatelů od velevážených rádců pionýrů a skautíků. Já vím, jistý medvěd, ochránce všech velevážených sprostých rádců mi vynadá, ale lidi, nezlobte se na mne, tohle chování fakt už přesahuje všechny meze, ať si medvědi nadávají zapšklých starců co mají raději chcípnout jak méďa po mne chce. Pan majitel by si měl udělat mezi svými lidmi pořádek.

Jo no, já se kdysi snažil svými skromnými znalostmi přispívat, ale už mě to přešlo. Ještě sem tam kutilská, když člověk ignoruje jistého brouka Pytlíka, tak to jde.
Škoda. Je to tu na mě takové až příliš Živé. Akceptuji, že jako nevlastník do toho nemám právo kecat.

Pro dané využití špatně zvolený systém. iOS aplikace běží v sandboxu, mají svůj vyhrazený prostor, tam si mohou dělat, co chtějí, ale ven z něj až na výjimky (např. do fotogalerie) nemohou. Na šachování se soubory, práci s archivy, prohlížení PDF, je rozhodně lepší Android. Ten je výrazně otevřenější se všemi pozitivy a negativy takového přístupu.

Dovolím si nesouhlasit. iOS je pro uživatele Androidu a Windows velký nezvyk, zdánlivě nic neumí a často nad manželčiným iPadem sám nadávám, ale když konečně zjistím, jak se to dělá, je to většinou velice jednoduché a návykové. Čtení PDF formátu je přesně jedna z takových věcí a Rce ji dost podrobně popsal. U PC a Androidu to udělám 10 různými způsoby, ale většinou nejsou tak jednoduché a elegantní jako u iOS. U PC a Androidu skoro neexistuje věc, kterou nelze udělat, ale klidně se přitom dá zrušit OS nebo i celé zařízení. U iOS když to nejde, tak to většinou fakt nejde, ale rozhodit OS nebo pokazit zařízení je také skoro nemožné, samozřejmě z hlediska běžného uživatele.

Ano, většina lidí běžně používá indický jazyk Telugu a nejvíce se používá v ČR! :-D

http://tn.nova.cz/clanek/pozor-na-smsky-jedine-pismo-muze-zcela-zablokovat-vas-iphone.html

Zkus uvést jediný OS, u kterého nikdy nebyla zjištěna nějaká chyba. I raketoplány, družice a letadla padají kvůli primitivním chybám ve výrobě nebo v programu, ovšem je důležité, jak často se taková chyba vyskytne a jak je systém vůči takovým chybám odolný. Myslím, že tady Android za iOS dost zaostává a někteří výrobci uživatelské úpravy a změny FW přímo podporují, např. Xiaomi.

ludia si uz na poradnu viac chodia liecit svoje komplexy ako radit ludom.
Ano, iOS nema viditelny filesystem a to stazuje taketo typy "prac", no problem nie je neriesitelny.
Ak ti ide vyslovene o ZIPy z uloz.to, ktore obsahuju PDF, tak staci aplikacia, ktora umoznuje pracovat so zipom (daj v appstore hladat zip).
Pri kliknuti na zip link v safari ti nasledne tuto aplikaciu ponukne. Subor sa stiahne do nej a tam uz s nim mozes pracovat ako s beznymi subormi. Po rozbaleni sa jednotlive subory budu dat otvorit aplikaciou na to urcenou. Teda napriklad PDF otvoris cez PDF Reader a pod.
Ak mas na uloz.to len cisto PDF nezabaleny, tak ten by sa mal dat otvorit aj priamo cez PDF aplikaciu.

Mam je z aplikace Ulož.to a porad to píše, ze nebyla nalezena aplikace k otevření. Otevírat skrze aplikaci Ulož.to, jinde se to nezobrazí ani v těch aplikacích stažených. Zkoušel jsem zadávat do AppStore mobi a našlo mi to totální render a par aplikaci. To podobně zip. Sice to nehodí chybu, ale otevře se prázdný archiv. Ty soubory funguji, protože jsem je tam nahrál já. Akorát na tom iPadu nejdou.

mozno je chyba v aplikacii uloz.to
moj testovaci scenar, ktory fungoval:
- stiahol som si aplikaciu iZip
- na macu som si vytvoril zip archiv s jednym suborom a uploadol som ho na uloz.to
- na iPhone som si ten subor cez Safari nasiel a dal stahovat
- ponuklo mi to aplikaciu iZip
- zip sa mi v nej rozbalil a mohol som vidiet obsah

iZip dokaze otvorit PDF priamo.

V prilohach mozes vidiet ako to vyzera v Safari, ked stahujes ZIP. A potom druhy obrazok je ako to vyzera v iZip aplikacii.

PS: celkom nechapem ale tvojmu workflowu, ze si nahravas subory na uloz.to len aby si ich potom otvaral v iPade. Ukladaj si to na iCloud alebo nieco podobne. A nie na uloz.to, to je hnus.

PS2: co sa tyka PDF, ktore su priamo na webe, tak tie idu otvorit bez problemov pomocou Safari a idu aj stiahnut. Napriklad do aplikacie Books.