Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký 4 TB HDD

Dobrý den,
chci koupit 4 TB HDD 3,5 palce do USB (do rámečku s napájením). Jde mi o značku? WD , Seagate ,Toshiba nebo HGST? Bude na zálohu fotek a filmů
Díky za názory

když to má být jen k telce, volil bych méně otáčkový disk (5.900 apod). bude míň slyšet, bude mít menší odběr.
ale samozřejmě žádný green, ty úsporné režimy to jen oddělávaly.

a když už jsem se tak rozepsal, novou 3tb toshibu jsem právě úspěšně vyreklamoval, čili k té značce už mám menší důvěru.