Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka

Dobrý den, když chci dát fullscreen tak mám jen černou obrazovku a to je jenom u některých aplikací, Co mám dělat?. Děkuji za odpověd

Ale my nevíme, jestli jde o počítač nebo mobil (podle pojmu aplikace spíš usuzuju na mobil), jaký operační systém. Obecná rada je zkontrolovat nastavení aplikace, pročíst si případné rady na jejích stránkách a pokud se problém nevyřeší napsat na technickou podporu aplikace, jestli je chyba v aplikaci nebo v nastavení a tak. Určitě mají nějaké uživatelské fórum, tak bych se podíval, jestli si tam někdo na černou obrazovku neztěžuje a případně tam neni nějaké řešení.

Pokud chceš opravdu poradit, nesmíš mlčet jak partyzán u výslechu, ale dodat další info:
1. HW počítače
2. Jaký SW to dělá?
3. Už to na tom krámu někdy fungovalo?
4. Pokud ano, tak co se stalo, než to fungovat přestalo?