Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je možné zastavit abusivni minuskovaní spamera Mlocik97?

Dobry Den.

Viz nadpis. Už je to trochu prehnané ne? Ten už né že ničí "příspěvky" ostatnim, ale označuje za negativní a nepravdivé (minusované) už i "znaky" , nebo "smiley" .
(prakticky v kazdém prispevku kde jsou minuse jsou zpravidla od tohoto cloveka)

Na to "kolik" zde "co" dava jste delali měsíční shrnutí (škoda že už na to nemate čas , shrnutí bylo fajn) , vzdy byl v cele (což mi připadne pro nekoho s hodně chabym zakladem IT docela hodne) , neverite-li (admin), urcite to videt na Vasem serveru muzete, to uz neni znamkovani, ale spamovani.

Ps : Nereagovat na tyto lidi bohuzel nefunguje. Uz jsem si kvuli nemu i komplet smazal zde na poradne účet XoXoChanel za kterym jsem mel od něho u každého druheho prispevku systematicky minus. Za ty roky jsem zde projevil hodne usily a stravil nakych 5-6 let i kdyz s kazdym vychazet nejde, kvuli jednomu debilovy nechci odchazet, proto se obracím na Vas.

Nejdřív se minuskoval sam po dobu 2-3 mesícu jako protest, že tu znamkovaní nechce, kazdy ho mel nahaku a nevšimal si ho, tak ted na sebe upozornuje ze na místo sebe označuje ostatni. Sakra chlapi neříkejte mi ze je to normalní?!

Jako napriklad naposled zde : https://pc.poradna.net/questions/2771501-novy-mobil-ios-x-android

Dekuji za pochopeni za tento nevsedni dotaz.

Koko ak by si bol normalny nemoze ta nejake minuskovanie nemoze rozhodit.
Mlocikove spravanie je sice divne, ale...hodnotie je vyslovene subjektivna vec kazdeho uzivatela, takze ti moze ti naozaj u prdele kto ta minuskuje a kto pluskuje.
Ak mas problem ignorovat jedneho blbca tak si zajdi za doktorom, netahaj do toho aj ostatnych, to, ze ta niekto vytrvalo minuskuje je len jeho vizitka a jeho problem, nie tvoj. Oooo ake jednoduche drahy Watson, ze ano?
Normalnemu cloveku je u prdele kto ho ako hodnoti, alebo ty radis kvoli + a -?

Souhlasím, leč mám problém s vyzněním celého toho mínusování na nového návštěvníka.
Přijde nový člověk, otevře téma, které ho zajímá (nejspíš proto, že něco podobného řeší) a najde tam rady, u kterých jsou ve většině červené mínusy - jak to na něj asi působí? Že ty rady nestojí za nic.
Je tohle opravdu to, čeho jsme chtěli zavedením systému +/- dosáhnout?

Toto sme predsa preberali uz na zaciatku.
Ano vzdy sa najde blbec ktory ta nema rad a bude ta minuskovat z principu. Ale Gaussova krivka nepusti. Pokial je rada naozaj prinosna nie je statisticky mozne, aby prevladali minuska, pretoze blbcov bude vzdy vyrazne menej.
Samozrejme vynimka nastane vtedy ak normalni ludia maju hlasovanie na haku a blbci o dusu klikaju. Ale to je uz trosku iny pribeh.

pretoze blbcov bude vzdy vyrazne menej

nie som si istý.. (snaď to pochopíš správne, lebo tým nemyslím že blbec je XoXo, ne nieje, len je jaksi trocha jak bych to popsal, má takú povahu že sa i za drobnosť nasere ale sám rovnakú drobnosť robí...)

otáčet se to neznažím.... ale snažím sa objektivne vysvetliť situáciu.... stále mi nikdy tu neodpovedal na moje 2 otázky, ktoré o systéme +/- tu už fakt "spamujem"..

mne je totálne jedno čo si kto o mne myslí, i když občas ma mrzí že nekterí lidi majp zmýšlanie "on má iný názor než vätšina, upálte ho!", mne prijde že toto tu robí vätšina,...

inak sry, ale i na tento koment ti dám mínus, už asi očakávam ako zareaguješ, ale proste když s nečím nesúhlasím tak nesúhlasím, nie?

snco inak sa divím tvojim názorom, lebo čo ja viem tak tvoje príspevky jsem ohodne viac plusoval než mínusoval...