Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání Tabletu při práci

Dobrý den, dcera má Tablet Lenovo miix 310-10icr z roku 12/14 s nainstalovaným win10. Běží po zapnutí 15 minut a pak se vypne. Po nastartování a přihlášení běží tak 10 minut a vypne. Doba chodu se zkracuje při opětovném zapnutí. Baterie ukazuje nabití na 65%. Může to být stářím a únavou procesoru?

Jak je to se zaplněním toho jeho úložiště ? W10 si stále nárokuje mnoho místa a stále něco "dělá". Podle mne Windows 10 není vhodný na takovéto zařízení. Také se to může přehřívat. Mám podobný,také s eMMC a udělal jsem chybu,že jsem původně nainstalovaný W8.1 upgradoval na W10. To jaksi prošlo. Ale porod byl,když už bylo úložiště plnější a přišla verze 1803. To byla od Lenova podpásovka,to nemít ošetřené.

Fuj fuj fuj Win 10 na mobilním zařízení. Lidstvo se stále nepoučilo... Co na tom dělá? Nežere jí systém moc ramek? Teploty? Nesnaží se po zapnutí hned dělat X věcí naráz? Zapíná se déle než obvykle? Zkusili ste tablet vybít a zapnout ho z nabíječky?

Únavou procesoru to zcela jistě není. Buď se to přehřívá, nebo je unavená baterie Tipnul bych baterii. Pokud to dělá i při připojeném napájení, tak se to bude špatně zjišťovat, protože některé tablety se i při zapojeném napájení vybíjejí.