Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání Tabletu při práci

Dobrý den, dcera má Tablet Lenovo miix 310-10icr z roku 12/14 s nainstalovaným win10. Běží po zapnutí 15 minut a pak se vypne. Po nastartování a přihlášení běží tak 10 minut a vypne. Doba chodu se zkracuje při opětovném zapnutí. Baterie ukazuje nabití na 65%. Může to být stářím a únavou procesoru?

Fuj fuj fuj Win 10 na mobilním zařízení. Lidstvo se stále nepoučilo... Co na tom dělá? Nežere jí systém moc ramek? Teploty? Nesnaží se po zapnutí hned dělat X věcí naráz? Zapíná se déle než obvykle? Zkusili ste tablet vybít a zapnout ho z nabíječky?

Únavou procesoru to zcela jistě není. Buď se to přehřívá, nebo je unavená baterie Tipnul bych baterii. Pokud to dělá i při připojeném napájení, tak se to bude špatně zjišťovat, protože některé tablety se i při zapojeném napájení vybíjejí.