Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání Tabletu při práci

Dobrý den, dcera má Tablet Lenovo miix 310-10icr z roku 12/14 s nainstalovaným win10. Běží po zapnutí 15 minut a pak se vypne. Po nastartování a přihlášení běží tak 10 minut a vypne. Doba chodu se zkracuje při opětovném zapnutí. Baterie ukazuje nabití na 65%. Může to být stářím a únavou procesoru?

Únavou procesoru to zcela jistě není. Buď se to přehřívá, nebo je unavená baterie Tipnul bych baterii. Pokud to dělá i při připojeném napájení, tak se to bude špatně zjišťovat, protože některé tablety se i při zapojeném napájení vybíjejí.