Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O2 modem

Zdravím,,

je tady někdo kdo má internet od 02, ale nemá jejich modem ?

Mám momentálně rychlost 100/10(VDSL), ale vzhledem k tomu, že mám starší modem(comtrend vr-3026e)od nich tak je rychlost "pouze" 80mbs. Jde mi o to, že když už platím těch 100, tak ať je mám.
Byl mi doporučen od O2 modem za 4000,- nějaký smart BOX, ale ten nechci, protože je to zbytečnost.
Byl bych rád, kdyby mi někdo doporučil nějaký kompatibilní modem, který pojme těch 100mbs v pohodě.

Děkuji

Jak říká Paul.
Pokud přijede technik na místo a naměří opakovaně aspoň 50% rychlosti, prohlásí, že je to v pořádku.

Já jsem v práci ( O2 VDSL 20/2 comtrend vr-3026e) měl problémy s výpadky a ptal se tady na kvalitní modem. Počti si tady: https://pc.poradna.net/questions/2762630-jaky-vdsl-modem touchwood 9:32
Problém mám vyřešen. Příčin bylo několik - vadný modem i UPS, takže člověk nevěděl, co zrovna způsobilo výpadek.

A ještě by ses mohl podívat na jednu věc. Ale teď píšu z domu, tak jen z hlavy. Po přihlášení do modemu kliknout vlevo na 2 řádek a pak Summary. Modem se zamyslí a objeví se tabulka jako doba připojení, aktuální rychlost maximální dosažitelná rychlost, různé chyby apod. Kolik tam máš jako maximální dosažitelnou rychlost ? ( snad to číslo nebude omezeno modemem ).