Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ořezání lisovaného dvd na 4.7 GB

Zkoušel jsem si pro svou potřebu udělat zálohu originálky DVDFab-em, DVDDecrypter-em ty oba udělali DVD okolo 6GB (lze to tam někde donastavit?) a DVDShrink sice udělal po 2 hodinách 4.4GB, ale na film se nedá koukat- film se zasekává a to třeba i stylem že přeskočí celou větu...

Nějaké rady?

A co tak misto toho aby si snizil kvalitu filmu, radej odstranil vsechny "nepotrebne" veci jako je SK dabing, litevske a uzbekistanske titulky, komentare rezisera, bonusy...

A kdyz to chces mit i s bonusama i p*covinkama... tak zainvestuj nekolik desitek korun a kup si DL... :-)

To zasekávání nemůže být správnou kompresí,i kdyby si nechal vše ve shriku na automatice.Zajímalo by mě víc co máš za procesor ono dvě hodiny:-?:-? je dnes už docela dlouho... Já mám na starším PC 2,6MHz a i ten to zvládne pod 45min.... nepíšeš taky kde se to zasekává jestli v PC tak to je vážně na.... muselo by se to vidět...

jj to mas naprosto pravdu... ted jsem si vzpomel ze podobnou dobu to trvalo bratrankovi na notasku... cca 2hodky... a taky se mu stava ze se to sekalo ve filmu... CPU nic moc 1,6 celeron a 1GB ram... nakonec po vymene dvd mechaniky to bezelo naprosto v pohode... ja bych skusil kdyz mas moznost vymenu mechaniky a testnout to s ni...