Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ořezání lisovaného dvd na 4.7 GB

Zkoušel jsem si pro svou potřebu udělat zálohu originálky DVDFab-em, DVDDecrypter-em ty oba udělali DVD okolo 6GB (lze to tam někde donastavit?) a DVDShrink sice udělal po 2 hodinách 4.4GB, ale na film se nedá koukat- film se zasekává a to třeba i stylem že přeskočí celou větu...

Nějaké rady?

To zasekávání nemůže být správnou kompresí,i kdyby si nechal vše ve shriku na automatice.Zajímalo by mě víc co máš za procesor ono dvě hodiny:-?:-? je dnes už docela dlouho... Já mám na starším PC 2,6MHz a i ten to zvládne pod 45min.... nepíšeš taky kde se to zasekává jestli v PC tak to je vážně na.... muselo by se to vidět...

jj to mas naprosto pravdu... ted jsem si vzpomel ze podobnou dobu to trvalo bratrankovi na notasku... cca 2hodky... a taky se mu stava ze se to sekalo ve filmu... CPU nic moc 1,6 celeron a 1GB ram... nakonec po vymene dvd mechaniky to bezelo naprosto v pohode... ja bych skusil kdyz mas moznost vymenu mechaniky a testnout to s ni...