Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD záchrana súborov

Dobrý deň,

Chcel by som sa spýtať mám už starší HDD hitachi 5400RPM a chcel by som vedieť ako sa dá spraviť keď ho zapojím cez USB a nefunguje ani sa netočí či sa ešte dajú z neho zachrániť nejako dáta keď už sa netočí,ďakujem

Za tie šušne za náčinie, tj.výmena hnacích agregátov plus onánia, radšej kúpim hdd fungl nový.

Ale ak problematiku študuješ, máš sa k svetu v oblasti HW, osobne sa klaniam. Len si pozadu, čínske hbité pršteky ťa o míle predbehnú ak neobjavíš prelomovú technológiu v tomto smere.

Magnet skapal, začni s kvantovým uchovaním dát v časopriestore pomocou častíc s nulovou hmotnosťou, ale zato s nekonečnou energiou.

(Len nám nezatkni násilím Schrödingerovu mačku (kočku) v krabici, lebo zelení sú rozbesnetí nad každým živým/neživým DNA.

---------------------------
Nebyť posadený takmer 14 hodín denne u seba vo firme, ani by som do xindla nekopol, leda od jedu ho švacol o zem.

Hold mládí, zlaté nervy, či nedostatok financií?