Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prehrivani PC - Uz si nevim rady.

Zdravim, zacnu tim ze kdyz jsem driv nastavil ve windowsu v power setting (nastaveni napajeni) " vysoky vykon" tak stupne procesoru zacali okamzite stoupat az na 65 a asi po 2 minutach se PC vypl. Vzdy jsem musel mit ve windowsu Power Setting, protoze stim jsem mel stupne okolo 30-35, pri hrani max 58. tak jsem se rozhodl koupit dneska novy chladic na procesor ktery se jmenuje FREEZER 7 PRO REV2, dal jsem novou pastu, peclive jsem vse upevnil aby vse drzelo jak ma, a vysedek? Jeste horsi, Procesor nezvlada ani pomalu power setting, kdyz zapnu pc tak ma procesor okolo 50stupnu. a to na power setting!!! zkousel jsem dat vysoky vykon v napajeni a stupne sli behem 1 min na 78stupnu a to jsem byl pouze ve windowsu a nemel zapnute nic.. Uz si fakt nevim rady.. Vetrak se dobre toci, ale jakmile zapnu pc tak po 3 minutach zacina vetrak hodne zrychlovat...

PC:

AMD FX 4300
WIndows 10 64bit
Gtx 960
16gb ram
Zdroj: 850W

Diky za kazdou radu..

problem vyresen, diky vsem za rady. mel bych tu jeste jeden dotaz a nechci kvuli tomu zakladat nove tema.

v PC Mam 8GB RAM (2x 4GB DDR3) ale v biosu mi to pise: TOTAL MEMORY 4GB, ovsem ve windowsu mi to pise 8gb ram v Dxdiag,CpuZ... Jenom v ovladacich panelech v systemu to pise 4GB RAM no.. je to normalni? nevyznam se v tom nejak CpuZ ukazuje 8GB, Dxdiag 8GB, Bios ukazuje total memory 4gb, a system 4gb.

Prima, jeste napis, jak jsi to vyresil - az bude mit nekdo podobny problem a najde toto vlakno, tak at se to dozvi

(Se muzu vzdycky vzteknout, kdyz hledam nejaky problem na webu, najdu vlakno kde ho popisujou, plus par pokusu, co davaji stejne vysledky jako moje, nacez zakladatel napise, "nic vyse uvedeneho nefungovalo, ale uz jsem to vyresil" a zmizi navzdy ...)