Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Geforce experience nefunguje

Zdravím, když zapnu geforce experience tak mi to napíše:
Abyste mohli pokračovat, služba plánovače úloh systému Windows by měla být spuštěna. Spusťte službu a zkuste to znovu.

Plánovač zapnu a napíše mi " Vzdálený počítač nebyl nalezen " a pořád se nic neděje.

Windows 10 64-bit

verze experience (3.15.0.164)
-píše mi to i při odinstalaci

Celý GeForce Experience odinstalujte, je to problematický software, samozrejme to má skvelú funkciu Shadow Play, ktorá robí v podstate to isté čo OBS s tým že OBS má ešte vätšie možnosti. Tak proč používať to GeForce neco a ne OBS?

Zkopíroval jsem si soubor ze stareho noťasu a už to funguje..
OBS nechci používat protože je složitější a nechce se mi s ním učit když shadowplay je jednoduchý a do tedka bez problemu + nemusis nastavovat replay buffer (5 min zaznam zpátky)

advanced system rozdbrávač, nečekané. Ako kdyby už len tento software nekdy niekomu pomohol, je to ešte horší bazmek než "slávnej" CCleaner.

Na tom je podnětné to, že ses sám přesvědčil, k čemu jsou ve Windows externí čističe a optimalizátory, pokud dostanou "volnou ruku k řádění". Naštěstí sis to dokázal opravit. Neznamená to, že musí vždy nutně PC poškodit, ale jedná se o docela riskantní operace, které mohou provádět. Základem je zálohování, pak se dá případně zkoušet.
Abych jen nehaněl, kdysi jsem CCleaner v plné palbě "pustil" na PC a výsledem čištění opravdu bylo zrychlení PC. Ale byl to jen test, nešlo o nic riskantního, byl jsem připraven na čistou instalaci..

kdysi jsem CCleaner v plné palbě "pustil" na PC a výsledem čištění opravdu bylo zrychlení PC

zrýchlil na 20km/h pri vyhodení z okna? :-D ]:) ver mi žiadny CCleaner nikdy ale fakt nikdy žiadny počítač nezrýchlil ani o nanosekundu, teda snaď až na výnimku když si uživateľ schválne úpravou registrov spomalil systém a pak na to pustil ten slávnej CCleaner. Pojem "spomaliť systém" je presnejší, "spomaliť PC" je nesmysl. Ten môžeš spomaliť len kdybys vymenil komponenty za menej výkonné. Inak to zrýchlovanie "počítača" s "čističmi" si vždy spojím s fyzickým zrýchlením v priestore. Asi môj mozog vie, proč to delá.