Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Geforce experience nefunguje

Zdravím, když zapnu geforce experience tak mi to napíše:
Abyste mohli pokračovat, služba plánovače úloh systému Windows by měla být spuštěna. Spusťte službu a zkuste to znovu.

Plánovač zapnu a napíše mi " Vzdálený počítač nebyl nalezen " a pořád se nic neděje.

Windows 10 64-bit

verze experience (3.15.0.164)
-píše mi to i při odinstalaci

Celý GeForce Experience odinstalujte, je to problematický software, samozrejme to má skvelú funkciu Shadow Play, ktorá robí v podstate to isté čo OBS s tým že OBS má ešte vätšie možnosti. Tak proč používať to GeForce neco a ne OBS?

Zkopíroval jsem si soubor ze stareho noťasu a už to funguje..
OBS nechci používat protože je složitější a nechce se mi s ním učit když shadowplay je jednoduchý a do tedka bez problemu + nemusis nastavovat replay buffer (5 min zaznam zpátky)

Na tom je podnětné to, že ses sám přesvědčil, k čemu jsou ve Windows externí čističe a optimalizátory, pokud dostanou "volnou ruku k řádění". Naštěstí sis to dokázal opravit. Neznamená to, že musí vždy nutně PC poškodit, ale jedná se o docela riskantní operace, které mohou provádět. Základem je zálohování, pak se dá případně zkoušet.
Abych jen nehaněl, kdysi jsem CCleaner v plné palbě "pustil" na PC a výsledem čištění opravdu bylo zrychlení PC. Ale byl to jen test, nešlo o nic riskantního, byl jsem připraven na čistou instalaci..

kdysi jsem CCleaner v plné palbě "pustil" na PC a výsledem čištění opravdu bylo zrychlení PC

zrýchlil na 20km/h pri vyhodení z okna? :-D ]:) ver mi žiadny CCleaner nikdy ale fakt nikdy žiadny počítač nezrýchlil ani o nanosekundu, teda snaď až na výnimku když si uživateľ schválne úpravou registrov spomalil systém a pak na to pustil ten slávnej CCleaner. Pojem "spomaliť systém" je presnejší, "spomaliť PC" je nesmysl. Ten môžeš spomaliť len kdybys vymenil komponenty za menej výkonné. Inak to zrýchlovanie "počítača" s "čističmi" si vždy spojím s fyzickým zrýchlením v priestore. Asi môj mozog vie, proč to delá.